Ayyıldız Tim İsrail askerlerinin bilgilerini ele geçirdi!

Ayyıldız TİM grubu, Türkiye’nin gururu olarak bilinir ve sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda İsrail Savunma Bakanlığı’nın internet sitesi (www.mod.gov.il/) üzerinde bulunan gizli askeri, tatbikat ve personel bilgilerini ele geçirdiğini açıkladı.

Ayyıldız TİM sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “İsrail Savunma Bakanlığı’na ait son derece hassas askeri veriler, tatbikat bilgileri ve personel verileri, resmi olarak Ayyıldız TİM tarafından ele geçirilmiştir. Türk gücünü gösteriyoruz! Sessizce bekliyoruz!” ifadeleri kullanıldı.

Ayyıldız Tim İsrail savunma bakanlığı bilgileri 

“Herhangi bir doğrudan askeri müdahale durumunda, Türkiye İsrail’in enerji, altyapı ve mali sistemlerini hedef almayı planlıyor.”

Ayyıldız Tim isimli ünlü Türk hacker grubu, daha önce ABD Savunma Bakanlığı’nın internet sitesini hackleyerek tanınmıştı. Grup, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’ya yakın isimlerle ilişkilendirilen eski Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Dore Gold’un Twitter hesabı dahil olmak üzere 50 İsrail web sitesine saldırı düzenlemişti. Bunlar arasında iki televizyon sitesi de bulunuyordu.”

Ayyıldız Tim İsrail
Ayyıldız Tim İsrail

 

 

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim yaptığı paylaşımda:

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu