KVKK Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERE DAİR AYDINLATMA METNİ

https://bizimmekanim.com alan adlı internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Destek Talep Formu’nu doldurmanız sonucu elde edilen kişisel verilerinizin, Kişisel Verilen Korunması Kanunu’nun 5. Ve 6. Maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlendiğini belirtmek isteriz.

Bu kapsamda, destek taleplerinize dair Destek Talep Formu’nun doldurulması sırasında, tarafımızla paylaşılan her neviden kişisel verileriniz yukarıda belirttiğimiz KVKK 5. ve 6. maddelerinde belirtilen amaçlarla işlenmekte ve sunucu ve altyapı hizmeti sağlayan Microsoft Azure ile paylaşılmaktadır. Sunucu hizmeti, doğası gereği şirketimiz bünyesinde bulunmamasından kaynaklanan bu durum gerçek anlamda bir veri aktarımı anlamına gelmediğinden herhangi bir kişisel veri aktarımı yapılmamaktadır.

Bu kapsamda kişisel verilerinizin işlenmesi için BizimMekanım’a verdiğiniz açık rızanızı sizlere sunulan elektronik kanallar vasıtası ile hiçbir gerekçe belirtmeksizin her zaman geri çekebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Ancak bu durumda, web sitesinin çalışmayabileceği bilinmelidir.

Başa dön tuşu