İbuactive Krem Ne İşe Yarar

İbuactive Krem Ne İşe Yarar, genellikle migren ağrılarını, baş ağrılarını, kadınların her ay yaşadığı menstrual ağrıları tedavi eder. Ayrıca sırt ağrılarını, artrit ağrılarını, kas ve eklem ağrılarını iyileştiren bir kremdir. Bu krem, hafif ağrıların ve kas ağrılarının tedavisi için kullanılan nonsteroid antienflamatuar bir ilaçtır. İbuactive krem, adale romatizması, ağrılı eklem hastalıkları, omurganın ve diğer eklemlerin iltihabı, romatizmal hastalıklar, omuz sertliği, bel ağrısı, spor ve kaza yaralanmalarında ki ezilme, burkulma ve gerilme gibi rahatsızlıkları rahatlatmaya yarayan cilt üzeri ağrı kesici kremdir.

İbuprofen Krem Ne İşe Yarar

İbuprofen krem, genellikle hafif ağrıların ve kas ağrılarının tedavisi için kullanılan nonsteroid bir antienflamatuar ilaçtır. Bu krem, çeşitli yaygın rahatsızlıklar için kullanılır.

IBUACTIVE 5 Krem Fiyat

İbuactive Krem %5 50 g’nin fiyatı, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 73,75 TL’dir.

İbufetum Krem Ne İşe Yarar

İbufetum krem hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, benzer bir ürün olan Fito krem, sivilce izlerini yok edebilir ve su çiçeği rahatsızlığı sonrası oluşan kızarıklıkları giderir.

İbuactive Krem Ne İşe Yarar
İbuactive Krem Ne İşe Yarar

İbuactive Krem Nedir

Özellikle İbuactive krem, vücudun herhangi bir yerinde meydana gelen ağrı veya şişliği gidermeye yardımcı olan bir ilaçtır. Sırtta meydana gelen ağrılar, kas ağrıları, spor yaralanmaları. Burkulma ve incinmeler, azikler ve şişliklerin ağrı ve iltihabını gidermede kullanılır.

İbuactive Krem Fiyat

%5 50 g’nin fiyatı, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı. İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 73,75 TL’dir.

İbuactive Krem Kas Gevşetici Mi

Evet, İbuactive krem kas gevşetici özelliğe sahiptir. Bu krem, vücuttaki ağrı ve iltihapları geçirir ve kasları gevşetir.

İbuactive 5 Krem Ne İşe Yarar

İbuactive 5 krem, adale romatizması, ağrılı eklem hastalıkları. Omurganın ve diğer eklemlerin iltihabı, romatizmal hastalıklar, omuz sertliği, bel ağrısı, spor ve kaza yaralanmalarında ki ezilme, burkulma ve gerilme gibi rahatsızlıkları rahatlatmaya yarayan cilt üzeri ağrı kesici bir kremdir.

SIK SORULAN SORULAR (FAQ)

İbuactive Krem ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

 Vücudun herhangi bir yerinde meydana gelen ağrı veya şişliği gidermeye yardımcı olan bir ilaçtır. Sırtta meydana gelen ağrılar, kas ağrıları, spor yaralanmaları. Burkulma ve incinmeler, azikler ve şişliklerin ağrı ve iltihabını gidermede kullanılır. Bu krem genellikle yaklaşık on beş dakika içinde çalışmaya başlar ve. Genel olarak dört ila sekiz saat çalışmaya devam eder.

İbuactive Krem’in fiyatı nedir?

%5 50 g’nin fiyatı, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı. İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 73,75 TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu