Mıdı Tenyo Ne Demek?

Mıdı Tenyo ne demektir? Mıdı Tenyo Türkçe anlamı hakkında bilgiler vereceğiz. Gelişen teknoloji ile beraber özellikle sosyal medya üzerinde birçok farklı kelimeyle karşı karşıya kalmaktayız.. Fakat bu kelimeler iyimidir kötümüdür maalesef anlamlarını bilmemekteyiz. Bazen mıdı tenyo kelimesi de bir bilinmeyen olarak karşımıza çıkmaktadır. Mıdı Tenyo kelimesi Kürtçede kullanılan bir kelimedir. Argo anlamı vardır ve küfürlü anlam içermektedir. Bir olaya ya da kişiye sinirlenildiği zaman sıkça kullanılan bir kelimedir. Seni s..im anlamına gelmektedir. Bu yüzden bu kelimeyi farklı yerlerde anlamını bilmeden toplum ortasında kullanmamak gerekmektedir.

Kürtçede Mıdı Tenyo ne Demektir?

Kürtçe mıdı tenyo ne demektir? ve mıdı tenyo kelimesinin anlamı genelde bu kelimeyi duyan ve Kürtçe anlamayan kullanıcılar tarafından en çok araştırılan kelimeler arasındadır. Kürtçe sözler arasında yer alan tenyo kelimesinin karşılığı argo bir terimdir ve her yerde bu tarz terimleri kullanmak doğru değildir. Küfür içeren tenyo kelimesi si..m anlamına gelir. Mıdı ile birlikte kullanıldığı zaman seni si..m anlamına gelir. Bu tür kelimeleri toplumda insanlara söylemek son derece sakıncalı bir olaya yol açabilir.

O Yes Mıdı Tenyo Ne Demek?

O Yes Mıdı Tenyo Ne Demek? kelimesinin anlamını sizlere ifade edeceğiz.. Son zamanlarda sıkça karşınıza çıkan bir diğer kelime ise o yes mıdı tenyo kelimesidir. . Ah evet, seni si..m anlamına gelen bu kelime her yerde kullanılmamalıdır. İnsanların aksi takdirde size saldırmasına yol açabilirsiniz. Size bu kelimeyi karşı taraf kullandıysa bu anlama geldiğini bilmeden tepki vermemeniz sağlıklı olacaktır.

🚀 Keşfetmeye ve öğrenmeye hazır mısınız? Bilgiyle dolu bir serüvene katılmak için sizleri bekliyoruz! 📚 

Flora Tediye Nedir? Nasıl Giriş Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu