Aile 16. Bölüm 2. Fragmanı izle

Aile 16. Bölüm 2. fragmanı izle : Heyecanla beklenen “Aile” dizisinin 16. bölümünün ikinci fragmanı sonunda yayınlandı! Bu yeni fragmanla birlikte, dizinin hayranları olayların nasıl gelişeceğini merakla bekliyor. İkinci fragman, diziye dair heyecan verici ipuçları sunuyor ve izleyicilere neyin beklediğini gösteriyor.

Aile 16. Bölüm 2. Fragmanı izle
Aile 16. Bölüm 2. Fragmanı izle

“Aile” tutkulu bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor ve bu yeni fragman, dizinin daha da büyüleyici bir hal alacağını gösteriyor. Şimdi, fragmanı izleyerek dizinin sonraki bölümünde neler olacağını tahmin etmeye başlayabiliriz.

Sofra, soykanların bir arada olduklarını hatırlatan tek yerdir. Yine bir gün, ailenin tüm fertleri bu özel sofrada buluşurken, Aslan, amcasıyla ilişkili karanlık işlerden birini daha çözebilmek için İzmir uçağında yol almaktadır.

İşte bu yolculuk esnasında psikolog Devin ve Aslan’ın yolları kesişir. Devin de, kız kardeşinin karıştığı yeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. İlk bakışta farklı dünyalardan gelen bu iki insan arasında, birbirlerini anlayacakları bir nokta bulunmamaktadır gibi görünse de, çok geçmeden paylaştıkları acıları keşfederler; aileleri.

Aslan, Devin için Soykan Ailesi’nin kutsal kurallarından birini çiğner bile, bu durum Aslan’ın annesi Hülya için, oğlunun ne kadar saplantılı olduğunu anlaması için yeterlidir. Ancak Hülya’nın, oğlunun aileden uzaklaşmasını engellemek için elinden geleni yapabileceğini gösterme görevi, bu kez eskisi kadar basit olmayacaktır. Hülya’nın işinin zor olmasıyla sınırlı değildir, çünkü İzmir uçağındaki bu karşılaşma, aileden yaralı iki kahramanımızın, kendi ailelerini kurmak için atacakları zorlu yolculuğun sadece başlangıcıdır…

Aile 16. Bölüm 2. Fragmanı izle

Aile fragman izle

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu