Kokina çiçeği nereden alınır? En beğenilen kokina çiçeği nereden alınır?

Kırmızı tomurcukları ve yeşil yapraklarıyla göz kamaştıran Kokina çiçeği, yeni yılın en beğenilen sembollerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Siz de yeni yılda dostlarınızı şad etmek ve meskeninize renk katmak isterseniz Kokina çiçeğiyle bunu çarçabuk yapabiliriniz. Pekala, Kokina çiçeği nedir? Kokina çiçeği nereden alınır? İşte detaylar…

Aralık ayına veda ettiğimiz şu günlerde huzur, mutluluk ve rahmetin temsilcisi olan Kokina çiçeğiyle hayatımıza renk katabiliriz. Kırmızı ve yeşilin eksiksiz ahengini gözler önüne seren bu çiçek, şiddetli düsturlarda dahi güçlü ve uzun ömürlü olduğu için mesken dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Tüm dünyada yeni yıl çiçeği olarak da nam salan Kokina çiçeğiyle salonlarınızı süslemek isterseniz bu yazı tam da size göre! Kırmızı meyveleriyle hoş ve dikkat cazibeli bir görünümü konutlara davet eden Kokina Çiçeğini satın alabileceğiniz en yanlışsız adresleri sizler için araştırdık. 

KOKİNA ÇİÇEĞİ NEREDEN ALINIR? KOKİNA ÇİÇEĞİNİN FİYATLARI NEDİR?

ÇİÇEKSEPETİ CANLI KOKİNA BİTKİSİ

ÇİÇEKSEPETİ CANLI KOKİNA BİTKİSİ
95,00 TL
YÜKSEKLİK: 70 CM
GENİŞLİK: 30 CM
İÇERİK: 1 DEMET 6 DAL

  • Çiçek denildiğinde akla birinci gelen adreslerden biri olan Çiçeksepeti, her zevke ve her konuta uyumlu kokina çiçekleriyle bahtınızı ikiye katlamanızı sağlayabilir. İster salonlarda ister antrede yer verebileceğiniz Kokina çiçeğiyle siz de yeni yılı hissedebilirsiniz.

OSEVİO KOKİNA BUKETİ

OSEVİO KOKİNA BUKETİ
279,00 TL
BOYUT: 40 – 50 CM
RASTGELE BİR BAKIMA MUHTAÇLIK DUYMAMAKTADIR

Büyük boyutlarda Kokina çiçeğiyle vazonun içerisine kırmızının canlı etkisini davet etmek isterseniz aradığınız şey tam da Osevio markasında gizli! Dilerseniz bir buket Kokina çiçeğiyle siz de uğurlu bir yıla ‘merhaba’ diyebilirsiniz.

YAPRAKLORE KOKİNA BUKETİ
İÇERİK: 1 DEMET 6 DAL

  • Çeşit çeşit aksesuarlarıyla konut dekorasyonunda ön plana çıkan Yapraklore markası yeni yıl etkisini Kokina çiçekleriyle meskenlere davet ediyor. Uygun fiyatlı seçimlere yönelmek isterseniz bu adres aradığınız yer olabilir. 

TAZEÇİÇEK KOKİNA ÇİÇEĞİ
429,00 TL
BÜYÜK BUKET FORMUNDA GÖNDERİLMEKTEDİR

  • Yeni yılda sevdiklerinize ikram almak isterseniz adeta görsel bir şöleni anımsatan Kokina çiçeğiyle onların yüzünü güldürebilirsiniz. Tazeçiçek markasına ait Kokina çiçeği hem imgesi hem de kalitesiyle beğeninizi kazanacak. 

ÇİÇEKYOLLA KLARA KOKİNA SERİSİ
589,00 TL
ESER YÜKSEKLİĞİ: 25 CM

  • Buket yerine saksı çiçekleri daha çok hoşunuza gidiyorsa yuvarlak saksı içerisinde yer alan Klara Kokina serisine göz atabilirsiniz. 2 adet kokina ve çam yapraklarıyla süslü bu çiçek meskeninize sevinç getirecek. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu