Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti Dizisinde Rol Alacak

Hakan Kırvavaç’ın yöneticiliğinde çekimleri yapılan Kızılcık Şerbeti dizisinde sürpriz bir transfer atağına daha imza atıldı. Faruk Turgut’un yapımcılığını üstlendiği Gold Sinema imzalı projeye bu sefer ‘Süperstar’ lakabıyla anılan usta sanatçı Ajda Pekkan getirildi.

Türk pop müziğine damgasını vuran ve birbirinden çeşitli modülleriyle lisanlara pelesenk olan Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti üretimine renk katmaya geliyor. Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün senaryosunu kaleme aldığı diziyle mutabakat sağlayan Pekkan, 29 Aralık Cuma tarihinde Show TV ekranında yayına girecek 45.bölümde kameralar karşısına geçecek.

Geçtiğimiz periyot Kızılcık Şerbeti’nde müzik kısmı çalınan ve alınan karar sonucunda projeye davet edilen Ajda Pekkan, senaryo gereği Süperstar Kıvılcım’ın programının sunuculuğunu yaptığı TV kanalının yılbaşı cümbüş programına konuk olarak katılacak.

Bilindiği üzere Ajda Pekkan’ın yayınlandığı her hafta toplumsal medya gündemine oturan dizi hakkında “Bayılarak izliyorum, cuma günleri hiçbir randevu almıyorum, bu tüm ekibime de geçti.” şeklindeki kelamları çok konuşulnuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu