Amerikada Saat Kaç? Amerikada Şuan Saat Kaç?

Amerika’da saat kaç? Amerika ile Türkiye arasındaki saat farkı kaç? gibi soruların cevabını sizlere ilgili içeriğimizde vereceğiz.. Amerika’ya tatile gideceğinizi varsaysalım, yada iş amaçlı gideceğinizi düşürsek Amerika ile Türkiye arasındaki saat farkı bilgilerine sahip olmalısınız. Örneğin Türkiye’de saat 19:00 iken New York’ta saat 12:00, Kaliforniya’da saat 09:00 olmaktadır.

Amerika ile Türkiye Arasındaki Saat Farkı

Amerika ile Türkiye arasındaki saat farkını öğrenmek istiyorsanız eğer tek bir sonuç ile karşılaşamayabilirsiniz. Amerika’da kendi eyaletleri arasında da zaman farkı bulunmaktadır. Bu nedenle hangi eyalet ile aramızdaki saat farkını hesaplayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Amerika’nın en doğu kıyısındaki illerle aramızda 7 saat zaman farkı bulunmakta iken batı kıyısındaki illerde 12-13 saat fark vardır. Örneğin Türkiye’de saat 19:00 iken New York’ta saat 12:00, Kaliforniya’da saat 09:00 dur.

Amerikada Şuan Saat Kaç

Amerikada Şuan Saat Kaç sorusuna cevaben, Amerika ile Türkiye arasındaki saat farkı yaklaşık olarak 8 saat civarındadır. Örneğin; Türkiye’de saat 18.00 iken Amerika’da saat 10.00 civarındadır.

Amerikada Saat Kaç New York

Örneğin Türkiye’de saat 20:00 iken New York’ta saat 13:00, Kaliforniya’da saat 10:00 olmaktadır.

Abd Saat Kaç

ABD ve Türkiye arasında saat farkı ülkenin batısı ve doğusu arasına göre değişmektedir. Abd nin doğusunda yer alan Başkent Washington ve New York ile Türkiye arasında 7 saat fark var. Yani Türkiye’de saat 07.00 iken Washinnton ve New York’ta saat 00.00 oluyor.

Amerikada Saat Kaç ile İlgili Aramalar

Amerika saat kaç, amerika saat kaç şimdi, amerika şu an saat kaç, amerikada şu anda saat kaç, şu an amerikada saat kaç, amerika da şu an saat kaç, şu anda amerika da saat kaç, abd de saat kaç, usa saat kaç, abd saat, amerika saat, abd türkiye saat farkı, amerika ile türkiye arasında saat farkı

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu