Berlin Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak? Berlin Dizisi Netflixte Onay Aldı Mı? Fragmanı izle

Berlin dizisi ne zaman yayınlanacak.? Berlin dizisi onay aldı mı.? Berlin dizisinin çıkış tarihi ne zaman.? Berlin Netflixten onay aldı mı.? Berlin dizisi netflix fragmanı izle. Berlin dizisi nereden çekildi.? Berlin dizisi netflix üzerinden yayın tarihi ne zaman. Berlin dizisinin ilk bölümü 29 Aralık 2023 te netflixte..

Netflix platformu, başrollerinde Pedro Alonso, Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña Fernández ve Joel Sánchez’e yer veren Berlin’in resmi fragmanını yayınladı. La Casa de Papel üyelerinden Berlin’i merkezine alan dizi 29 Aralık’ta yayınlanacak.. Kısaca anlatılırsa Berlin filmi, Pedro Alonso’nun canlandırdığı zekasıyla büyüleyen ikonik karakter, gelmiş geçmiş en sıra dışı soygunlardan birini gerçekleştiriyor.

Berlin Dizisinin Konusu

Karanlık bir günü aydınlatabilecek yalnızca iki şey var: aşk ve servet değerinde bir soygundur. Berlin’i henüz hastalığından haberdar değilken ve İspanyol Kraliyet Darphanesi’ne sıkışıp kalmadan önceki altın yıllarında ayakta tutan şeyler de bunlar. Eşsiz bir macera dolu dizi sizlerle..

Berlin Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu