Kan Çiçekleri 166. Bölüm Fragmanı izle – 17 Ekim Salı

Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in başrollerini paylaştığı “Kan Çiçekleri”, izleyicileri büyüleyici bir öyküyle karşılıyor. Dizide, kan davasıyla başlayan büyük bir aşkın hikayesi ele alınıyor. Dilan, hayalleri ve umutları elinden alınmış bir genç kızdır. Diğer tarafta ise kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak isteyen Baran’ın hikayesi var. İki aile, yıllardır süren kan davası yüzünden birçok acıya maruz kalmıştır. Ancak işler, Mardin’den İstanbul’a taşınan aileler için değişir. Karabeylerin konağına, yıllar sonra bekledikleri haber gelir: Kanlıları Seyit bulunmuştur.

Baran, kan dökülmesini istemez ve aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile zoraki bir evlilik yapar. Dilan, hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kaybın yaşanmaması için bu evliliği kabul eder. Ancak bu evlilik, ikisi için de bir tür hapishaneye dönüşür.

Kan Çiçekleri 166. Bölüm Fragmanı izle
Kan Çiçekleri 166. Bölüm Fragmanı izle

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ile tüm hayallerini bir kenara bırakıp hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan arasında geçen zoraki evlilik, izleyicileri derinden etkileyecek. Peki, bu evlilik kan davasını sonlandırmaya yetecek mi? Dilan ve Baran, aralarındaki sert rüzgarlara rağmen birbirlerine bakabilecekler mi? Bu çalkantılı ilişki, aşka dönüşebilecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını bulmak için “Kan Çiçekleri”, hafta içi her gün saat 16:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu