Marun Mail

Marun mail nedir, marun maile nasıl giriş yapılır marun mail hakkındaki yazımızı okuyacaksınız.. Marun mail öncelikle Marmara Üniversitesi Öğrencilerine verilen bir özel mailin ismidir. Marmara Üniversitesinin sağlamış olduğu bu marun mailler öğrencilerin birçok işini kolaylaştırmaktadır. Marun mail kullanan öğrenciler; e – posta yönetim sistemi sayesinde hesap.marmara.edu.tr üzerinden de BYS kullanıcı bilgilerini kullanarak e – posta adresi rahatlıkla oluşturabilmektedirler. Marun mail üniversiteye başlayan bütün öğrencilerin sahip oldukları bir mail adresidir ve uzantı adresi edu.tr ile bitmektedir. Bu mail adresi aynı zamanda diğer Outlook, Hotmail hizmeti gibi mail alıp göndermeye yarar. Sizlere aşağıda Marun mail e-posta giriş linkini ekledik.

Marun Mail Giriş

Marmara Üniversitesi bünyesi altında bulunan personel ve öğrencilerinin rahat bir şekilde kullanıp birbirleri arasında iletişim kurabileceği hedefi doğrulsunda Öğrenci Posta Servisi (MARUN) servisini hayata geçirmiştir. Marun mail tüm Marmara Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından bir email sistemidir. Marun giriş için sizlere aşağıda bir bağlantı bıraktık. O bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Marun Mail Giriş Linki

Marun mail giriş linki için tıkla => Marun Mail Giriş

Marun Mail Öğrenci Girişi

Marun mail tarafından öğrencilere verilen ad.soyad@ogr.üniversitenin kısaltması.edu.tr şeklinde verilmektedir. Marun mail tr uzantılı olarak da verilmektedir. Marun mail birçok öğrencinin e-posta gibi ders notları konusunda önemli konuların pdflerini göndermek için de öğrenicilerin kullanımı için basit bir mail sistemidir.

Marun Mail Üyelik Alma

Marun mail Marmara üniversitesinin öğrencilerine sunmuş olduğu bir eposta sistemidir. Eğer sizde Marmara Üniversitesi öğrencisi iseniz https://hesap.marmara.edu.tr/olustur.php  

yukarıdaki bağlantıdan marun mail üyelik hesabı oluşturabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu