Ghosty Web Giriş

Ghostly nedir sizlere bunun hakkında bilgi verelim, Ghostly öncellikle Web Giriş İnstagram, Instagram hesaplarına erişim sağlamanıza olanak sağlayan mobil bir uygulamadır. Bazı instagram hesapları sadece onay verilen kullanıcıların profillerindeki içeriği, resimleri görmesine yardımcı olur. Fakat ghostly uygulaması bu zincirleri kırmaktadır. Ghosty uygulamasını kullanarak seçtiğiniz kullanıcıların Instagram’da kimlerle etkileşime geçtiğini ve neler paylaştığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Ghosty Ne işe yarar?

Ghosty uygulaması instagramda gizlenmiş hesapların neler paylaştıklarını görebilmenize yarayan gelişmiş bir uygulamadır. Ghosty uygulamasına kayıt olarak görmek istediğiniz kişilerin instagram profillerinin kullanıcı adlarını Ghosty panele yazarak tüm paylaşımları görebilirsiniz. Ghosty ile instagram özgürlüğü yaşamaya hazırmısın.

Ghosty Giriş

Ghosty uygulamasına giriş yaparak; takip edeceğinin kullanıcın son 24 saat süre zarfı içerisinde atmış olduğu tüm storyleri bulabilirsiniz. Dünyanın en gizli uygulamasından birisi olan İnstagram kapalı profiline erişmek için Ghosty sizler için en etkili program. Google Play Store’da yer alan Ghosty uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.

Ghosty Web Güvenlimi?

Ghosty gizli resimleri görmesiyle bilinen bir sosyal medya uygulamasıdır. insanpar pekala gizli olan profilde paylaşılanları görmeye yarayan Ghosty insanların aklında şu düşünceye sebep olmaktadır.. Acaba Ghosty uygulaması güvenilir mi ? Ghosty’in güvenirliği konusunda garanti vermek kesinlikle zordur çünkü uygulamanın güvenilir olup olmadığına dair net bir kayıt hiçbir yerde bulunmamaktadır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu