Ne Gemiler Yaktım Dizisinin Konusu Nedir? Ne Gemiler Yaktım Dizisi Oyuncuları Kimler?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Bu akşam birinci kısmı ile yayın hayatına başlayan dizi hakkında araştırılmalar başladı. Peki, Ne Gemiler Yaktım dizisi konusu ne? Ne Gemiler Yaktım dizisi oyuncuları kimdir?

NE GEMİLER YAKTIM KONUSU NEDİR?

Annelikten öteki hiçbir ortak noktaları olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan ‘Ne Gemiler Yaktım’, iki bayanın birbirinden takviye alarak hayatta kalma uğraşlarına seyirciyi ortak edecek.

Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile Rutkay’ın pis işlerini açığa çıkartmak için uğraşan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil) ise Yasemin ve Fidan’ın hayatlarını büsbütün değiştirecek noktada yer alacaklar.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

‘Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, İhtilal Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alırken dizide bu isimlere Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Cet Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat ile Macit Koper üzere usta ve başarılı isimler eşlik ediyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu