Saçların Kurumasını ve Yıpranmasını Önleyen Şampuan ve Kremler Hangisi? Sağlıklı Bir Saç İçin Yapmanız Gereken ve Saç Bakımı

Mevsim geçişlerinde ve havalar soğumaya başlayınca saçlarımız parlaklığını yitirip cansız ve soluk bir görünüm alabiliyor. Bu türlü durumlarda saç yıpranmasını önleyen yapıtların kullanılması gerekiyor. Pekala saçların kurumasını ve yıpranmasını önleyen eserler hangisi? İşte saç yıpranmasını önleyiciler:

Muhteşem ve bakımlı saçlara sahip olmak her bayanın hayalidir. Bu sayede küçük dokunuşlarla saçlarımıza istediğimiz biçimi verebilir, sağlıklı ve bakımlı bir görünüme kavuşturabiliriz. Mevsimin değişmesiyle kıyafetlerimizi nasıl değiştiriyorsak, saçlarımıza uyguladığımız bakım formüllerini de değiştirmeli, mevsimin kurallarına uygun bakım yapmalıyız. Çoğunlukla düşük sıcaklık ve düşük nemle geçen kış aylarında, saçlarımız da değişen havayla hiç olmadığı kadar yıpranmaya açık hale gelir. Saçların kurumasını ve yıpranmasını önleyen yapıtları sizlerle buluşturuyoruz. 

  • Sachajuan Hair Repair / 950 TL

Sachajuan Hair Repair

Şampuan sonrası uygulanan eserler de yumuşak, dolgun ve bakımlı bir görünüm için bedelli. Saçınızda 5-10 dakika beklettikten sonra durulayacağınız bu mucizevi saç kremi Ocean Silk teknolojisiyle yıpranmış ve yorgun saçları canlı ve bakımlı haline kavuşturuyor.

  • Bumble and Bumble Repair Blow Dry  / 919 TL

Bumble and Bumble Repair Blow Dry

Durulanmayan bakım yapıtlarından biri olan Bumble and Bumble Repair Blow Dry, emildikten sonra saç telleri üzerinde bir katman oluşturarak ısıya karşı müdafaa sağlarken tıpkı vakitte kırık saç uçlarını düzgünleştiriyor ve tekrar yapılandırıyor.

  • Tresemmé Split Remedy Split End Sealing Serum  / 670 TL

Tresemmé Split Remedy Split End Sealing Serum

Saç uçlarında mühür tesiri oluşturan bu serum, pürüzsüz bir tesir için birebir. Nizamlı kullanımda saçta var olan kırıkları %80 azaltmayı vadederken birebir anda da kabaran ve elektriklenen saçları da yatıştırıyor.

  • Elidor Collagen Blends  Saç Bakım Maskesi Goodbye Hairfall / 129 TL

Elidor Collagen Blends Saç Bakım Maskesi Goodbye Hairfall

  • L’Oréal Paris Elseve Bond Repair / 174 TL 

L

Yalnızca soğuk hava değil; güneş, rüzgâr, sıcak hava ve tansiyon üzere pek çok faktör saçların yıpranmasına neden olur. Bu türlü zamanlardaysa yanlışsız yapıtları kullanarak yıpranan saçları eski sağlıklı hâline kavuşturmak mümkün. L’Oreal Paris Elseve Bond Repair, güçlü bağ tamiratı ile saçları içten dışa yanlışsız dönüştürür. Özel formülü ile saç yüzeyinden fazla saç korteksine nüfuz eder. Yıpranmış saçlara “Elveda.” demek artık çok kolay!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu