2024 Çanta Modelleri Yeni Sezon Çanta Trendleri 2023 Sonbahar Kış Çanta Modası Örnekleri

Oluşturduğunuz kombinlerde seçtiğiniz kıyafetler kadar kullandığınız aksesuarlar da kıymetlidir. Moda dünyasında birçok aksesuarın farklı kıyafetler ile kullanılabileceği öne sürülse de aksesuarlar kimi kategorilere ayrılmış ve belirlenen kıyafetler üzerine kombinlenmektedir. Aksesuarlar ortasında sıklıkla tercih edilen çantalar için ise 2024 trendleri merak konusu oldu. 2024 çanta trendleri nelerdir? İşte, detaylar…

Aksesuarlar ortasında en sık tercih edilen çantalar da tam olarak bu noktada ön plana çıkar. Hem kullanışlılığı hem de çeşitliliği açısından birçok kişi için vazgeçilmez bir aksesuar olan çantalar, farklı markaların sunduğu birçok seçenek ile her kombine uygun hale geliyor. Özellikle kış mevsiminde dış kıyafetler ve ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılan çantaların öbür kıyafetlerde olduğu üzere 2024 trend modelleri de katiyetle oldu. Biz de lüks moda markalarının trendleri belirlediği moda haftalarında ön plana çıkan çantaları sizler için derledik. 

2023-2024 SONBAHAR-KIŞ ÇANTA TRENDLERİ!

1. OMUZ ÇANTALARI:

Versace markasının defilelerine bakıldığında 90’lı yılların favori modeli olan omuz çantaları günümüzün çağdaş dokunuşuyla çanta modasına geri dönüyor. 

elegant çanta modelleri

LÜTVELİZADE / ZARF KAPAK BAGET SİYAH BAYAN ÇANTA: 379,90 TL

2. PELUŞ ÇANTALAR:

Gucci markasının ön plana çıkardığı tümü peluş olan çantalar veyahut peluş detayların ön plana çıktığı çantalar bu kış evresinin vazgeçilmez bir modülü olacak!

trend çanta modelleri

RİMENSE / BAYAN BEYAZ PELUŞ ASTARLI EL VE OMUZ ÇANTA: 329,90 TL

3. GEOMETRİK HALLERE SAHİP ÇANTALAR:

Kombinlerinde yenilikleri ve yenilenmiş biçimleri seven şahıslar içi müjdeli haber. Geometrik biçimlerin ön planda tutulduğu çantalar Prada markasının söylediğine göre bu evrede minimal dizaynları ile geri dönüyor!

çanta modelleri

MADAMRA / MİNT BAYAN TASARIM VİNTAGE ÇANTA: 459,90 TL

4. KÜÇÜK ÇANTALAR:

Çanta boyutlarının epeyce tartışıldığı 2023 yılını geride bırakırken 2024 yılında da farklı boyut ve biçimlerin ön plana çıkarıldığını Miu Miu markasına ait kreasyonlarda görüyoruz. Dizaynlarda kullanılan minimal biçim yalnızca dizaynında değil artık çanta boyutlarında da yer alıyor! 

mini çanta tarzı

MANUKA / KAPİTONELİ KÜÇÜK ÇANTA KIRMIZI: 399,90 TL

5. DEV ÇANTALAR:

Mini çanta akımının tersine aklınıza gelebilecek her şeye içinde yer verebileceğiniz dev uzunluk çantalar bu sefer küçük çantalar ile birlikte ön plana çıkıyor. Dünyaca ünlü Ferragamo markasına ait çanta dizaynlarında küçük uzunlukta görmeye alışkın olduğumuz modellerin görünümünün bozulmadan dev hallerine kazandırıldığını görüyoruz. 

2024 trend çantalar

STRADİVARİUS / IT BAG YAZILI ÇANTA: 280,00 TL

6. POUCH MODEL ÇANTALAR:

Son birkaç yılın en sevilen trendleri ortasında yer alan pouch model çantalar elegant görünümünü tüm kombinlerine yansıtmak isteyen herkes için 2024 yılında tekrar uzunluk gösteriyor. Fendi markasının 2024 devri için podyumlara taşıdığı pouch model çantalar hayli ön planda!

Çanta trendleri

POP CORNER / WOUF COCO POUCH – PORTFÖY ÇANTA: 1,200.00TL

7. YUVARLAK ÇANTALAR:

Marka logolarının süslediği çanta modellerinin bilakis hali ve kullanılan gereçleriyle hayli dikkat çeken yuvarlak model çantalar 2024 yılı modasına yeni bir yaklaşım sunuyor. 

Çanta modelleri

LÜTVELİZADE / PÜSKÜL DETAYLI YUVARLAK BEYAZ BAYAN ÇANTA :719,90 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu