3 Boyutlu Halı Modelleri

Evin her alanında yenilik yaratmak için kullanabileceğiniz 3 boyutlu halı modelleri, fotoğraf baskılı modelleri ile dekorasyon dünyasında ön plana çıkıyor. Salon ve oturma odasında kullanılan grafik baskıların yanı sıra, genç odaları ve çocuk odalarında kullanılan şehir ya da bir ünlünün fotoğrafı ile 3 boyutlu halı modelleri arasında çok farklı seçenekler de bulmak mümkün.

Bir halı dekorasyonu ne kadar değiştirebilir? Demeyin. Salondaki beyaz oturma grubunuzdan sıkıldınız mı? Baskılı, üç boyutlu bir halı ile mekanda nasıl bir değişiklik yarattığınızı gözlerinizle görün. Aynı şekilde mutfak, oturma odası, yatak odası ya da çocuk odalarında da 3 boyutlu halı modelleriile tek dokunuşla farklılık yaratabilirsiniz. Hem şık, hem modern hem de kaliteli tasarımları ile halı modelleri arasında öne çıkan bu üç boyutlu halılarda dilerseniz özel tasarım ürünler de yaptırabilirsiniz.

3 Boyutlu Halı Modelleri Resimleri

Son yıllarda Eiffel Kulesi, ev dekorasyonunda daha çok göze çarpıyor. Bir aksesuar, duvar kağıdı ya da bir portrenin yanı sıra, oturma odanızdaki halınızda kullanacağınız 3 boyutlu Eiffel Kulesi temalı halı ile mekana farklılık katabilirsiniz. Evinizde ilgi çekici ve fark yaratacak tasarımlar ile gelen 3 boyutlu halı modelleri ile evinizde farklı dokunuşlar yapın. Grafik temalar, farklı tasarımlar da modern mekanlarda ön plana çıkıyor. Modern bir mutfak dekorasyonu yaratmak için siz de mutfağınızda birbirinden güzel 3 boyutlu halı modellerini tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu