Ömer 26 bölüm fragmanı izle

Ömer 26 bölüm fragmanı izle: Reşat, oğlunu içki masasında bulur ve onu böyle bir halde görmek büyük bir acı verir. Ömer’e yardım edememek, Reşat’ın kendini suçlamasına ve bir baba olarak rolünü sorgulamasına neden olur, ancak aynı zamanda Gamze’ye büyük bir minnettarlık duyar.

Nisa, Hülya’nın sonu gelmeyen taleplerini yerine getirmeye çalışırken, Kamil ve Hülya arasındaki çalkantılı ilişkiye yakalanmamak için mücadele eder. Emine ise Yaman ile birlikteyken bir kez daha dedesi tarafından yakalanmanın utancını yaşar.

Tahir ve Vicdan arasında neler olup bittiğini anlamaya çalışan Şükran, bu belirsizlik yüzünden zor zamanlar geçirir.

Ömer’i akıl sağlığına döndürmek için son çare olarak Gamze, istemesine rağmen onu babasıyla buluşturur. Bu, Ömer ve Gamze arasındaki gerilimi artırır ve nihayet tutkulu bir karşılaşma yaşanır. İkisi de birbirlerine kalplerini sonuna kadar açarken, bu uzun gecenin ardından Ömer ve Gamze arasında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Annesini yakın zamanda kaybeden Ömer, bu kaybın acısını yüreğinde taşırken, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile birlikte yaşamaya devam eder. Üç kardeğin en küçüğüdür. Annesinin tarafından tanıdığı ablası Nisa, Reşat’ın ve ağabeyi Tahir’in onaylamadığı bir evliliğe girerek aileden uzaklaşmış, bu durum Ömer’in ruhunda derin yaralar açmıştır.

Aile içi anlaşmazlık, çelişki ve kayıpların ortasında Ömer, yaralı ruhunu iyileştirmenin bir yolunu bulmaya başlar. Çocukluğundan beri sevdiği resim yapma tutkusu, ailesinin itirazlarına rağmen devam eder. Ancak resim, tek aşkı olmayacaktır. Bir gün, kendisinden yaşça büyük, dul ve çocukları olan Gamze ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar, ancak aşkları büyük engellerle karşılaşır.

Ömer fragman 26 bölüm fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu