Survivor All Star 2024 Kadrosunda Kimler Var? Survivor All Star 2024 Kadrosu İsimleri? Survivor 2024 Kadrosu

Survivor All Star 2024 yarışmacıları yavaş yavaş belli olmaya başladı.. Süpriz isimler Acun Ilıcalı tarafından tek tek açıklandı.. Yeni sezon Survivor All Star 2024 yarışmasının SMS oylamasının yer almayacağı kadrolda geçmişte birincilik yaşayan yarışmacılarında yeraldığı iddialı isimler var. Survivor All Star 2024 kadrosunun yeni sezon isimlerini sizler için yazacağız..

Survivor All Star 2024 yeni sezonun ilk ismi olarak Nihat Altınkaya‘nın ismini açıkladı.. Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya müjdesini vermişti. Acun Ilıcalı 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum şeklinde paylaşımda bulundu..

Survivor All Star 2024 yeni sezonun 2024 sezonuna katılacağı açıklanan ikinci isim Nagihan Karadere oldu. Daha önceki yarışmasında Sms oylamasıyla 1. kaybeden iddialı yarışmacı yeni sezonda Sms oylaması olmadığı için kendinden oldukça emin.. Acun Ilıcalı ise Nagihan ile ilgili paylaşımında “Nagihan Karadere Survivor All Star 2024’te. Hadi bakalım Nagihan. SMS yok, meydan senin. şeklinde paylaşımda bulundu..

Survivor All Star 2024 yeni sezonda yer alacak bir başka yarışmacı ise daha öncenin şampiyonu Ogeday olacak. 2017 sezonuna damga vuran isimlerden biri olan Ogeday, All Star’ın favorileri arasında yer alan isimlerden bir tanesi.. Acun Ilıcalı, Ogeday’ın tanıtımında ise “Survivor 2017’nin şampiyonu Ogeday Girişken Survivor All Star 2024’te olacak. Yarışmalara konsantre bir Ogeday’ın iddiali bir yarışmacı olacağından şüphem yok.” paylaşımında bulundu..

Survivor All Star 2024 yeni sezonda geçmişte yer alan ve seyircilerde iz bırakan isimlerden biri olan Aleyna Kalaycıoğlu da yarıştığı sezonda finale kadar yol almış ancak finale doğru yarışmaya veda etmişti. Bakalım Aleyna Kalaycıoğlu Survivor All Star 2024 yeni sezonda nasıl bir performans sergileyecek..

Survivor All Star 2024 yeni sezonda yarıştığı iki sezonda da favoriler arasında yer alsa da SMS talihsizlerinden biri de Sercan Yıldırım olmuştu. Birinci sezonunda başarılı bir performans ortaya koymasına rağmen Yıldırım, rakiplerinden daha az oy aldığı için adaya veda etmişti. Acun Ilıcalı, Sercan ile ilgili paylaşımında ise “Katıldığı sene performansıyla hepimizin takdirini toplayan sevgili Sercan Yıldırım Survivor All Star 2024 kadrosunda olacak. Başarılar Sercan.” açıklamasında bulundu..

Survivor All Star 2024 yeni sezonda yer alacak isimlerden biri de Damla Can oldu. Damla Survivor Panorama ve Survivor Ekstra gibi programlarda yorumcu olarak da görevlerde de yer almıştı. Acun Ilıcalı, Damla’nın tanıtımında ise Survivor All Star 2024’te Damla da bizimle olacak. Performansını her zaman takdir ettiğim Damla’nın yarışmanın favorilerinden olacağına şüphem yok. Başarılar Damla açıklamasında bulundu.

Survivor All Star 2024 yeni sezon kadrosunda daha önce 2 kez şampiyon olan Turabi de dahil oldu. ABD’de yayınlanan Survivor benzeri bir programda da şampiyonluk elde eden Turabi‘nin bu sezonki performansı ise şimdiden merak konusu olmayı başardı..

Survivor All Star 2024 yeni sezonda yer alacak isimlerden biri de katıldığı dönemde oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Yiğit oldu. Başarılı yarışmacı Yiğit bakalım bu 2024 sezonunda nasıl performans sergileyecek..

Survivor All Star 2024 Yarışmacıları

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu