Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

Genellikle genç kız odalarında karşımıza çıksa da, büyüdüğünde de pembeden vazgeçemeyen kadınlar yatak odası dekorasyonunda bu rengi kullanmayı da ihmal etmiyor. Yatak örtüsü, mobilya, yatak başı, perde, halı, konsol, makyaj masası derken yatak odanızın her alanında tercihinizi pembeden yana kullanabilirsiniz. 2016 yılının dekorasyon trendleri arasında pembe tonları ile de karşılaşıyoruz. Yatak odasında ise pembe, genellikle aksesuar, tekstil ürünleri ya da küçük mobilyalarda tercih ediliyor. Geniş bir yatak odanız varsa, yatağınızın ucunda kullanacağınız josefinde tercihinizi tıpkı Bihter Ziyagil gibi siz de pembeden yana kullanabilirsiniz.

Pembe bir yatak örtüsü, beyaz renkteki yatak başınız için iyi bir seçim olabilir. Açık pembe tonlarında bir yatak örtüsü tercih edecekseniz, perde seçiminde tercihinizi koyu pembe tonlardan yana kullanabilirsiniz. Romantik bir renk olan pembe, mobilyalarda da kendini gösteriyor. Makyaj masasında tercih edeceğiniz pembe renkli bir tasarımı, zeminde kullanacağınız krem rengi halıfleks ile tamamlayabilirsiniz.

Pembe Yatak Odası Dekorasyonu Resimleri

Dekorasyonda pembe deyince akla gelen bir diğer detay da pembe renkli duvar kağıtları oluyor. Farklı desen ve tasarım seçenekleri ile yatak odanıza farklılık ve yenilik katan pembe duvar kağıtları, yatak odası dekorasyonunuz için ideal bir seçenek olabilir. Açık renklerin hakim olduğu mobilyalarınız varsa, duvarlarda koyu pembe bir duvar kağıdı iyi bir seçim olacak. Baştan ayağa pembe yatak odası ise genellikle genç kız ya da çocuk odalarında karşımıza çıkıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu